502 344 800

600 888 333

Uchwyty, wieszaki

Wieszak na wąż i akcesoria

Kompleksowy, stalowy wieszak na wąż z koszykiem na akcesoria i uchwytami na ssawki mocowany do ściany, ścianki szafy itp.

cena: 85,39 PLN

Wieszak plastikowy na wąż

Plastikowy, trwały wieszak zamocowany na ścianie, zwykle na wysokości 1 - 1,5 m, pozwala powiesić zwinięty wąż odkurzacza centralnego w dogodnym miejscu (np. w szafie, w garażu), ułatwia przechowywanie oszczędza miejsce.

cena: 31,26 PLN

Uchwyt na 3 ssawki

 Bardzo wygodny przyrząd, do którego można zamocować trzy końcówki (ssawki, małe szczotki) a następnie całość do rurki teleskopowej. Podczas sprzątania, wszystko co potrzebne znajdziemy pod ręką.

cena: 13,03 PLN

Uchwyt na 4 ssawki podświetlane

Bardzo wygodny przyrząd, do którego można zamocować cztery końcówki LED lub zwykłe (ssawki, małe szczotki) a następnie całość do rurki teleskopowej. Podczas sprzątania, wszystko co potrzebne znajdziemy pod ręką.Bardzo wygodny przyrząd, do którego można zamocować trzy końcówki (ssawki, małe szczotki) a następnie całość do rurki teleskopowej. Podczas sprzątania, wszystko co potrzebne znajdziemy pod ręką. 

cena: 13,53 PLN

Uchwyt ścienny na rurę

Przyrząd mocowany obok wieszaka na wąż do ściany, ścianki szafy i t.p. z elastycznym, samozaciskowym uchwytem na rurę teleskopową. Jednym ruchem, bez wysiłku można zamocować rurę lub zdjąć ją. jest odpowiedni dla rurki o średnicy od ok. 35 do 45 mm.

cena: 12,50 PLN

Uchwyt na szczotki LED Aspira

 Uchwyt na szczotki LED Aspira na 4 ssawki LED.
Pasuje tylko do rur rur Aspira.

cena: 14,88 PLN