502 344 800

600 888 333

Targi Nieruchomości Budowlane i Wyposażenia Wnętrz - HOME ARENA 2018,

Zapraszamy 3 - 4 marca 2018 Na Targi Nieruchomości Budowlane i Wyposażenia Wnętrz - HOME ARENA 2018.

 Będzie to największa prezentacja oferty zachodniopomorskiego rynku nieruchomości skierowana do osób poszukujących mieszkań, domów, inspiracji budowlanych, nowych technologii, materiałów i produktów związanych z budową oraz wyposażenia wnętrz.  
Na targach wystąpią deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe i pośrednicy nieruchomości
z ofertą nowych, gotowych i planowanych inwestycji mieszkaniowych oraz nieruchomości
z rynku wtórnego, a także firmy oferujące budowę domów jednorodzinnych. Nie zabraknie również ofert kredytów oraz ofert urządzenia wnętrz i wyposażenia kuchni oraz usług projektowania. Gości odwiedzający targi w podjęciu decyzji i załatwieniu formalności wspomagać będą eksperci nieruchomości i finansów, a w punkcie porad dodatkowo radca prawny, rzeczoznawcy majątkowi i architekci. Nowością będzie branża budowlana, która
w tym roku zaprezentuję się pierwszy raz na Home Arenie.
Targi Nieruchomości są jedynym wydarzeniem handlowym skupiającym oferty nieruchomości ze Szczecina i okolic stwarzając niezastąpioną okazję do poznania w jednym miejscu i czasie szerokiej i cenowo atrakcyjnej oferty zakupu mieszkania lub domu. Impreza o ugruntowanej pozycji na szczecińskim rynku nieruchomości odbywa się pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego i Prezydenta Miasta Szczecin.
Oferta targowa skierowana jest do poszukujący pierwszego mieszkania i domu, jak również do planujących jego zamianę lub nabycie nieruchomości w celach inwestycyjnych. W ofercie wystawców obok lokali standardowych i typu premium, znajdują się również mieszkania spełniające kryteria programu MdM. Przedstawiciele banków i firm finansowych występujących na targach przedstawią zainteresowanym oferty sfinansowania zakupu mieszkania lub domu, służąc również pomocą w przygotowaniu wniosków, objaśnieniu procedur oraz dokonani wstępnego badania zdolności kredytowej.
Obok prezentacji ofert mieszkaniowych, kredytowych, wyposażenia i usług, targi oferują również interesujący program spotkań i wywiadów z ekspertami na scenie, transmitowanymi na żywo w Targowej Telewizji, których poradnikowy charakter przybliży wiele interesujących zagadnień dotyczących m.in.: - kierunków rozwoju miasta, - zaciągania kredytu hipotecznego, - zakupu nieruchomości w celach inwestycyjnych, - przygotowania mieszkania do sprzedaży, - formach i różnicach wynajmu mieszkań, - procedur występujących przy zakupie mieszkania.
Targi dają również okazją do skorzystania z bezpłatnych porad ekspertów w zakresie spraw związanych z tematyką mieszkaniową.

3 - 4 marca od 10 do 17.

Z A P R A S Z A M Y    S E R D E C Z N I E