502 344 800

600 888 333

Szufelki automatyczne

Szufelki automatyczne - Plastiflex

Szufelka montowana w cokole mebla kuchennego, ściance szafy itp. przeznaczona do częstych, bieżących porządków. Nożny włącznik uruchamia system i otwiera szczelinę szufelki, która zasysa podmiecione nieczystości. 

Szufelka montowana jest w otworze wyciętym w cokole mebla. Powinien on mieć szerokość 165 mm i wysokość 40 mm. Szufelkę przykręca się wkrętami, przewody sterujące mocuje do zacisków elektrycznych a instalację ssącą podłącza za pomocą rury elastycznej, bez użycia kleju.
Po zamontowaniu, na wierzch można nakleić maskownicę.

Szufelka z gniazdem, wysoka

Cena: 189,54 PLN

Szufelka z gniazdem przeznaczone jest do montażu naściennego, do typowej płytki podtynkowej. Sprawdzi się najlepiej w przedpokoju, wiatrołapie (gdzie najczęściej podmiata się brud z butów i wycieraczki) a także w każdym pomieszczeniu, w którym niemożliwe jest zainstalowanie szufelki w cokole mebla.
Z szufelki można korzystać jak z gniazda – podłączając wąż ssący, lub po przesunięciu klapki w górę zamiatać do niej nieczystości, które zassane wylądują w zbiorniku odkurzacza. 

Dostępna w kolorze białym oraz migdałowym.

Rura montażowa do szufelki

Cena: 30,25 PLN

Odcinek rury elastycznej zakończony obustronnie wyprowadzeniami do podłączenia szufelki automatycznej (kuchennej). Odpowiednie zakończenia zapewniają łatwy montaż i oszczędność miejsca.