502 344 800

600 888 333

Specjaliści od sprzątania

BEAM - specjaliści od sprzątania.

Kilka lat temu Beam świętował 50-lecie swojego udziału w tworzeniu historii branży centralnego odkurzania. Teraz firma przedstawia swoje kolejne nowoczesne urządzenia, dzięki którym sprzątanie stanie się prostsze, przyjemniejsze i przede wszystkim skuteczne. 

Jednostka centralna BEAM Alliance

Nowe jednostki centralne BEAM Allianceto produkt najwyższej jakości wśród odkurzaczy centralnych. 60-letnie doświadczenie zaowocowało wysokiej klasy urządzeniem z najbardziej zaawansowaną technologią na rynku.

Innowatorskie rozwiązania jak dwukierunkowy system komunikacji między wężem do sprzątania a jednostką centralną sprawia, że pod ręką jest zawsze odpowiednia siła ssąca.

Zastosowanie silników najnowszej generacji zredukowało zużycie energii elektrycznej o 30% przy zwiększeniu siły ssącej. Duży wyświetlacz na jednostce centralnej pokazuje najważniejsze informacje dotyczące pracy urządzenia.

Unikalny system filtracji przy zastosowaniu worka odwróconego pokrytego tkaniną Gore-Tex oraz cyklonu powoduje urządzenie niemal bezobsługowym.

Sswka FlexPro™

Dzięki ssawce FlexPro™ dosięgniesz i odkurzysz wszystkie zapomniane miejsca, wykonując jedynie kilka ruchów ręką. Możliwość obracania głowicy w zakresie 180 stopni umożliwia odkurzanie narożników oraz przestrzeni pod i między meblami. Wyjątkowo wąska konstrukcja pozwoli dosięgnąć za, pod oraz między meble.

Dzięki miękkiemu włosiu oraz kółkom delikatnie przesuwa się po twardych posadzkach. Nadaje się do stosowania na twardych podłogach wykonanych z drewna, parkietów, płytek ceramicznych, linoleum oraz posadzek betonowych i kamiennych.

 

Jedyna taka szczotka na rynku stworzona została dla serii BEAM Alliance. Wykonana jest z wysokiej klasy materiałów, co znacznie wydłuża jej żywotność. Niezwykle prosta obsługa oraz szeroka gama produktów wspomagających w czasie użytkowania powoduje, że skraca się czas sprzątania oraz jest ono znacznie dokładniejsze.

Dodając do tego brak hałasu, zapachu oraz recyrkulacji powietrza wywoływanej przez tradycyjny odkurzacz w pomieszczeniu, w którym odbywa się sprzątanie sprawia, że BEAM Alliance staje się idealnym rozwiązaniem dla naszego domu czy mieszkania.

Zestaw akcesorów Clean & Tidy Kit do odkurzacza z serii BEAM Alliance

Zestaw akcesorów Clean & Tidy Kit zawiera szczotkę do delikatnych powierzchni, końcówkę do czyszczenia tapicerki i szczotkę AreoPro Mini Turbo. Jest to idealny zestaw do czyszczenia wszystkich powierzchni w domu oraz samochodzie.

Szczotka z miękkim włosiem do czyszczenia delikatnych powierzchni. Szczotka Aero Pro Mini Turbo pozwala na gruntowne czyszczenie trudno dostępnych miejsc jak fotele samochodowe lub schody.

Elastyczna końcówka do szczelin umożliwia łatwe sprzątanie w wąskich lub narożnych przestrzeniach. Zestaw ten znacznie ułatwi nam utrzymanie czystości w trudno dostępnych miejscach. Wszystkie elementy wykonane są z wysokiej klasy materiałów, co znacznie wydłuża ich żywotność.

 

Ssawka Silent Parketto - delikatne i ciche odkurzanie twardych podłóg

Silent Parketto do odkurzacza z serii BEAM Alliance jest wyjątkowo miękką ssawką przeznaczoną do odkurzania i pielęgnacji twardych podłóg. Delikatnie przesuwa się po twardych posadzkach dzięki włosiu wykonanemu w 100% z materiału naturalnego oraz zastosowaniu miękkich kółek.

Duża szerokość wynosząca 330 mm oraz zastosowanie przednich i tylnych listew z włosiem zapewniają optymalne zbieranie kurzu ze szczelin i rowków w podłodze. Nadaje się do stosowania na twardych podłogach wykonanych z drewna, parkietów, płytek ceramicznych, linoleum oraz posadzek betonowych i kamiennych. Specjalna konstrukcja sprawia że jest wyjątkowo cicha w czasie pracy. Wykonana została z wysokiej klasy materiałów, co znacznie wydłuża jej żywotność.