502 344 800

600 888 333

Oferta instalacji REKUPERACJI

Co oferujemy?

Nasze wieloletnie doświadczenie przy instalacjach odkurzacza centralnego pozwoliło nam rozszerzyć działalność o montaż rekuperacji.

Dlaczego my?

Sposób wykonania instalacji rekuperacji ma ogromne znaczenie dla późniejszego jej działania, dlatego bardzo ważne jest abyś zlecił usługę kompetentnej ekipie.

 Współpracujemy z firmą ECOLOGIC , która wykonuje dla nas projekt systemu wentylacji, a następnie czuwa nad jak najlepszym wykonaniem instalacji. Profesjonalizm i wieloletnia praktyka firmy ECOLOGIC w zakresie instalacji wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacji) oraz ścisła współpraca z firmami dostarczającymi produkty (rekuperatory), gwarantuje zawsze bardzo wysoki poziom usług.

Ile trwa instalacja?

Staramy się aby montaż instalacji rekuperatora był szybki i nieuciążliwy, a miejsce instalacji pozostawiamy w stanie takim w jakim je zastaliśmy.

Pracę dzielimy na dwa etapy:

  • I etap – to rozłożenie kanałów - od 3 do 5 dni.
  • II etap – to montaż i uruchomienie rekuperatora – do 2 dni.

Gdzie działamy?

Siedzibą naszej działalności jest Szczecin, działamy na terenie całego województwa Zachodniopomorskiego i nie tylko... właściwie jesteśmy w stanie dojechać w dowolne miejsce na mapie Świata, wszystko pod warunkiem opłacalności przedsięwzięcia :)

Instalacja w każdym budynku.

Najlepszym etapem budowy na rozpoczęcia prac instalacji systemu mechanicznej wentylacji  jest stan zamknięty, jednak możliwe jest wykonanie systemu również po pracach tynkarskich, a nawet w użytkowanym budynku. Tu ważna jest wiedza i doświadczenie firmy instalacyjnej.