502 344 800

600 888 333

Instalacja SCO w zamieszkałym budynku - ul.Krucza, Szczecin

Łagodna zima pozwala na pracę w terenie. Parę dni temu otrzymaliśmy telefon od pani, która zachęcona przez swoją sąsiadkę, zamarzyła o odkurzaczu centralnym w swoim gotowym domu. Z powodu jej wątpliwości, co do prac związanych z instalacją systemu centralnego odkurzania w wykończonym budynku, umówiliśmy się na spotkanie. 

Niekiedy w zamieszkałych już domach, chcąc mieć odkurzacz, należy liczyć się z koniecznością niewielkiego remontu, na szczęście nie często. W tym przypadku układ pomieszczeń pozwolił na bezinwazyjne rozprowadzenie dwupunktowej instalacji, do której będzie używany dziewięciometrowy wąż wraz z zestawem sprzątającym. Jednostka centralna będzie się znajdować w garażu, z którego podczas instalacji przebiliśmy się do pokoju dziennego i tam zamontowaliśmy pierwszy punkt, mający obsłużyć cały parter.
Bezpośrednio nad garażem jest gabinet, w którym zrobiliśmy punkt w podłodze, aby do samego końca zapewnić właścicielom jak najmniejszego problemu.

Jeden dzień wystarczył, aby w pełni wykonać instalację, założyć gniazdka i jednostkę centralną, a na koniec zobaczyć zadowolenie klientów z powodu braku zniszczeń i nowego nabytku.