502 344 800

600 888 333

Firma

FIRMA

Sprzedażą, projektowaniem oraz instalowaniem odkurzaczy centralnych zajmujemy się od 1998 roku.

 W tym czasie wykonaliśmy już ponad tysiąc kilkaset instalacji, podczas których zetkneliśmy się z bardzo różnymi, czasem trudnymi, sytuacjami budowlanymi i przeciwnościami natury technicznej, z którymi zawsze sobie radziliśmy. Dzięki wypływającemu z wieloletniej praktyki doświadczeniu, możemy ręczyć za instalacje zarówno w przypadku budynków nowopowstających, jak remontowanych, czy wreszcie już wykończonych. 

Obecnie oferujemy systemy centralnego odkurzania firmy Beam, należącej do grupy Elektrolux, które gwarantują wieloletnią bezawaryjną, sprawną pracę instalacji w mieszkaniach, domkach, kamieniczkach, rezydencjach, pensjonatach czy firmach. Działamy na terenie całego woj. Zachodniopomorskiego, głównie w Szczecinie i okolicach.

Gdy po raz pierwszy zetknąłem się z centralnym odkurzaczem zadziwiło mnie jak bardzo upraszcza on życie. Lubię czysty dom, nie "migam się" od sprzątania jednak nie znosiłem ciągnięcia za sobą hałaśliwego "ssaka", a opróżnianie jego zapylonych trzewi z pełnych kurzu toreb doprowadzało mnie (podobnie zresztą jak żonę) do białej gorączki. A tu stało przede mną praktyczne rozwiązanie likwidujące problem od ręki i na lata. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu chętnie służę swym klientom pomocą i radą w dobraniu odpowiedniej jednostki centralnej, czyli odkurzacza oraz instalacji ssącej do ich warunków mieszkaniowych i potrzeb. Zawsze tanio i w terminie dostarczę zamówiony sprzęt i akcesoria. Zapewniam szybki i nieuciążliwy montaż. Dobrze znam się na tym a ponieważ stosuję najlepsze narzędzia zwykle wystarcza mi zaledwie jeden dzień robót. Oczywiście do wycinania bruzd używam fleksa z ... odkurzaczem, co sprawia, że kończąc pracę nawet w zamieszkałym lokalu pozostawiam go tak czystym jakim był przed jej rozpoczęciem. A utrzymanie go w stanie " na błysk" ułatwi Państwu właśnie dostarczony przeze mnie centralny odkurzacz.

Zapraszam po informacje, wyjaśnienia i rady. Tym, którzy śladem mych dotychczasowych klientów zdecydują się za moim pośrednictwem ułatwić sobie życie z góry dziękuje za okazane zaufanie. Pozdrawiam Państwa serdecznie.  

Jerzy Biełous
właściciel